Vibrátory pre páry

V dnešnom článku, by sme Vám chceli predstaviť druh vibrátora, s ktorým zažijú neopakovateľné chvíle obaja milenci. Jedná sa o párové vibrátory, ktorých máme v našom obchode hneď niekoľko druhov.

Princíp fungovania párového vibrátora

Tieto vibrátory majú vždy tvar akejsi podkovičky, kedy jeden koniec sa zavedie do vagíny a druhý sa vtlačí medzi pysky ohanbia - priamo na klitoris. Niektoré typy majú vibračné motorčeky v obidvoch koncoch podkovičky, iné len v jednom. Zavedeniu penisu do vagíny párový vibrátor neprekáža, práve naopak, vibrátor penis príjemne dráždi. Vnútorná časť je penisom pritlačená o G-bod, vonkajšia časť je koreňom penisu pritláčaná na klitoris. Jediné čo párové vibrátory potrebujú je istý "ideálny" - vonkajší - tvar vagíny. To znamená výraznejšie veľké pysky, aby vonkajší diel dobre držal na správnom mieste a neotáčal sa do strán. S tým sa proste nedá nič robiť, ale drvivá väčšina zákazníkov a predovšetkým zakazníčiek s tým problém nemá. Ďalej je potrebná partnerkina vnímavosť na rýchlejšie, ale jemnejšie vibrácie. V malých vibrátoroch sa silné a agresívne vibrácie jednoducho vytvoriť nedajú.

par

 

Ideálna poloha, pre párový vibrátor

Základnou polohou je klasická "misionárska", pri ktorej dochádza k plnému využitiu všetkých vlastností týchto pomôcok. Výborná poloha je tiež, keď žena leží na chrbte (napríklad na stole) a muž stojí medzi jej stehnami. Pritlačenie vonkajšieho dielu na klitoris je síce menšie, ale žena si ho môže sama regulovať rukou a navyše môže oveľa jednoduchšie prepínať programy.

Výborná poloha je tiež ak je žena hore = na koníčka. Všetko je potom v jej réžii, prítlak na klitoris si riadi sklonom panvy a dosadá celou váhou tela. Odklonom panvy sa ľahko sprístupní ovládanie a naopak príklonom sa bleskovo zvyšuje účinnosť na maximum. Jediná nevýhoda tejto polohy je určitá možnosť nepríjemného kontaktu partnerovho penisu s cudzím telesom nad jeho penisom. Avšak toto nie je veľmi pravdepodobné. Keby to tak predsalen bolo, stačí malé gesto, ktoré naznačí, aby tá divoška mierne ubrala z divokého cvalu. :D

Poloha "zozadu" sa používa väčšinou v kombináciách s análom, alebo ak si žena drží vonkajší diel rukou.

Výhody párových vibrátorov

  1. Nezamestnávajú nijako ruky ani jedného z aktérov
  2. Používajú sa pri milovaní, ale aj pre masturbáciu
  3. Pomáhajú partnerke k rýchlejšiemu dosiahnutiu orgazmu
  4. Umocňujú u oboch partnerov pocit z orgazmu
  5. Stimulujú klitoris aj bod G súčasne
  6. Zväčšujú objem penisu
  7. U muža zlepšujú erekciu

 

Lelo Noa

Veľmi vydarená verzia párového vibrátora od spoločnosti Lelo, ktorá vyrába luxusné hračky. Spája v sebe všetky kladné vlastnosti párového vibrátora. Obsahuje jeden vibračný motorček - vo vonkajšom diele. Má zabudovaný akumulátor a jednoduché ovládanie jedným tlačidlom. Nabíja sa cez USB port buď z počítača, alebo pomocou ktorejkoľvek nabíjačky s USB výstupom. Má ideálny tvar, ktorý vyhovuje väčšine užívateľom.  Lelo Noa, máme skladom v našom obchode.

Parametre:
    dĺžka = 8cm
    zabudovaný akumulátor
    nabíjanie z ktoréhokoľvek USB portu alebo nabíjačky (cca 2 hodiny)
    doba prevádzky cca 2 hodiny
    vibrácie - silnejšie - 1 max. rýchlosť a 5 vibračných programov
    materiál - čistý, 100% silikón + pokovovaný ABS plast
    ovládanie = 1 tlačidlo s LED kontrolkou

Výhody Lelo Noa:
    Ideálne pre väčší penis alebo menšiu vagínu
    anatomicky upravený vnútorný diel pre lepší kontakt s penisom
    veľmi praktické a jednoduché nabíjanie
    silné vibrácie a dobré programy
    vzhľadom k ovládaniu je možné nosiť a zapnúť či ovládať aj pod odevom

Lelo Tiani

Pomôcka, ktorú sme v našom obchode nominovali ako "najlepší párový vibrátor". Má všetky kladné vlastnosti vyššie popísanej Lelo Noa a navyše boli umocnené o niekoľko ďalších, veľmi významných funkcií. Pribudol jeden náhradný vnútorný nástavec pre zmenu pocitov partnera, ale predovšetkým sa objavil úplne revolučný diaľkový ovládač s funkciami SENSE MOTION. Jeho genialita spočíva v možnosti ovládať intenzitu vibrácií pohybom ruky (náklonom ovládača) na diaľku. Ďalšia veľmi výborná funkcia je minivibrátor v ovládači, ktorý partnerovi dáva plnú kontrolu nad tým, čo sa odohráva v lone jeho partnerky. V našom obchode nájdete viac druhov párových vibrátorov Lelo Tiani

Parametre:
    Dĺžka 8cm
    zabudovaný akumulátor
    nabíjanie 2 hodiny
    prevádzka 1 hodina
    silnejší, 2 režimy Sense Motion + klasické vibračné programy
    materiál 100% silikón
    ovládanie - špeciálny aktívny diaľkový ovládač so Sense Motion
    hluk> 50dB

Lelo Tiani výhody:
    Nesporne najdokonalejší a najlepšie vybavený párový vibrátor
    ovládač s Sense Motion umožňuje nepoznané hry a vzrušujúce zábavu
    neobsahuje vnútorný vibrátor = neurýchľuje vyvrcholenie partnera
    vrcholný luxus
    anatomicky dokonalý tvar

Lelo Tara

Posledným z predstavovaných párových vibrátorov je Lelo Tara. Lelo Tara je vibrátor nielen pre páry, ale aj pre samotné ženy. Kombinácia silných vibrácií s vnútornou rotáciou zameranie na klitoris a stimuláciu bodu G sa postarajú o neskutočné potešenie partnerky. Jeho horná časť je určená k stimulácii klitorisu. Je v tvare okrúhleho disku a disponuje šiestimi vibračnými programami. Spodná časť Lelo Tara je malý zahnutý vibrátorik, ktorého špecifickou a hlavnou vlastnosťou je kruhová rotácia. Tento pohyb výborne a cielene stimuluje bod G. Kombinácia vibrácií a rotácií je ojedinelá a môžete si ich užívať spolu s partnerom alebo osamote. Lelo Tara, nájdete skladom v našom obchode.

Parametre:
    dĺžka 9,4 cm
    zabudovaný akumulátor
    nabíjanie 2 hodiny
    prevádzka 2 hodiny
    materiál 100% lekársky silikón
    ovládanie - tlačidlom
    hluk> 50dB

Lelo Tiani výhody:
    6 vibračných programov, rotácia
    vnútorný rotačný vibrátor
    vrcholný luxus
    anatomicky dokonalý tvar

Všetky z popísaných produktov nájdete skladom v našom obchode kliknutím na odkaz: párové vibrátory