• 1 z 4
 

Lelo Billy Bordeaux - luxusný vibrátor

 

Unisex vibrátor od spoločnosti LELO vhodný ku klasickému, ale aj k análnemu dráždeniu.

Dostupnosť Skladom
€89,99
   
Kód tovaru 2041
Značka LELO
Kategória Vibrátor
Záruka 2 roky
 

Vibrátor určený pre dráždenie G-bodu ako aj análu sa volá Billy. Jeho elegantne prehnutý tvar má niekoľko možnosti, nielen že vám prinesie neopísateľné potešenie, ale uľahčuje držanie a manipuláciu vibrátora. Na spodnej časti je vytvorený jemný výstupok, ktorý pri plnom zasunutí dráždi a masíruje pysky alebo análnu hrádzu. Lelo Billy vám ponúkne 5 vibračných módov. Pre každý mód je intenzita regulovateľná od jemného vzrušenia po úroveň, ktorá bude vzrušovať najviac. Tlačidlá uzamykateľné a podsvietené. Ukazuje sa aj stav batérie. Nabíjanie trvá približne 2 hodiny a vydrží 4 hodiny.

Technické parametre výrobku:

Materiál: 100% lekársky silikón nevyvolávajúci žiadne alergické reakcie + kvalitné ABS
Prevádzka a nabíjanie: napájanie unisex vibrátora LELO Billy - Li-Ion 500 mAh, priemerná doba nabíjania - 2 hodiny, výdrž LELO Billy po dobití - až 4 hodiny, vibračná frekvencia - 120 Hz, hlučnosť - pod 50 dB (stredne hlasný šepot).
Veľkosť: dĺžka 17,4 cm, priemer min. 2,9 cm, priemer max 3,5 cm, hmotnosť 92 g
Farba: tmavá bordová
Ostatné vlastnosti: 5 vibračných programov (1 plynulý a 4 pulsační), uzamknutie tlačidiel, 10 stupňov intenzity vibrácií, indikácia nízkeho stavu batérie, LED podsvietený ovládací panel, odolnosť voči tečúcej vode (nie je vodotesný!)
Balenie obsahuje: unisex vibrátor LELO Billy, luxusnú darčekovú krabičku, saténový sáčok, dobíjací adaptér, návod.