Akcia
  • 1 z 5
 

Bezdrátové vibračné vajíčko - ovládajte jej vzrušenie kdekoľvek

 

Ovládajte ju na diaľku kdekoľvek..Chcete s partnerkou zažiť niečo neobvyklé? Zoberte ju napríklad na kávu a pred tým ju požiadajte, aby si vložila unikátne U7 Control egg do vagíny. Po chvíli určite zabudne, že ho má, no vy jej ho pomocou diaľkového ovládania pripomeniete :D Keď ju takto budete pekne celý večer dráždiť, určite nevydrží až do spálne a pretiahne Vás niekde na toalete :D

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €58,54
Ušetríte €27,58 (–47 %)
€30,96
   
Kód tovaru 2137
Značka ORION
Kategória Venušine guličky
Záruka 2 roky
 

Remoto Ultra 7 JE unikátne diaľkové ovládané vibračné vajíčko. Je vynikajúcou pomôckou pri milovaní - napríklad vo vagíne pri análnom sexe ĎALEJ k nenápadnej masturbácii v ktorýkoľvek okamih Denné. Najväčším cieľom JE ALE OVLÁDANIE partnerky na diaľku - jej partnerom.
Pálená Tieto Zábavné Vzrušujúce okamihy lákajú Stále viac párov Tento typ vajíčka Má k tomuto Využitie Veľkej vlohy. Remote ultra7 Má Extrémny dosah vo voľnom priestore funguje spoločnosť až temer na neuveriteľných 100 m. V bežnom pouziti na Bude Viac ako 10 m je prekážkami, poprípade múru. Ponúka ZO 7 stupňov vibrácií 3 druhov pulzácií.
Ďalšie vynikajúce vlastnosťou JE potreba trvalého spojenia ovládača s vajíčkom. Presnejšie ide o k, Zé vzdiali ak sa vajíčko z dosahu ovládaca - vypne sa - hoci JE ovládač zapnutý po vstúpení robiť jeho dosahu sa zase Samo zapne. Tim Je možné o sebe napríklad hľadať v obchodných domoch, hrat na slepú babu veľa ďalších zábavných ju. Zapnutie či vypnutie ovládaca JE indikované LED diódou.
Batérie sú súčasťou balenia.

Vibrácie: áno
Typ dráždenie: Vaginálné
Materiál: Silikon
Farva: Čierna
Dĺžka: 5 cm
Priemer: 3.7 cm
Vlastnosť materiálu: Mäkký na dotyk
Napájanie: Batérie